-

Marecki

Komentarze użytkownika

@Wording albo po co komu pisarze (25 października 2018 09:24)

Czas, kiedy słowa padły, nie ma znaczenia do treści Pańskiej notki. Tak tylko zaznaczyłem, że to się wydażyło naprawdę i kiedy to było. Dwa dni temu zostało to przez kogoś przywołane i już się rozprzestrzeniło w prawicowych mediach, jako "news".

Problem literatury dla dzieci jest bardzo poważny i bardzo trudno znaleźć coś co takiemu dziecku nie zaszkodzi. Widać, że jest szczególnie duże ciśnienie na dewastację emocji i umysłów najmłodszych.

Marecki
25 października 2018 10:29

@Wording albo po co komu pisarze (25 października 2018 09:24)

Rabiej naprawdę to powiedział, tylko że około rok temu:

https://youtu.be/EEWDHmyiNkw?t=992

Marecki
25 października 2018 10:18

@O różnicach pomiędzy gangsteryzmem a dobroczynnością (20 października 2018 10:36)

Chodziło mi tylko o samo zaproszenie pana do studia. Pańska reakcja to druga rzecz. Nawet nie byłem wtedy świadomy, co się z czym je i jak to wszystko działa. Zastanawiające było to, że pomimo drastycznego obcięcia dochodów z powodu zmiany zasad na YT (dotyczących naliczania wynagrodzeń dla właścicieli filmów) oni nadal się utrzymali. Ba, oni się rozwijali. Byli obecni na YT stosunkowo niedługo, prowadzący miał problem z poprawnym się wysłowieniem. A oni mieli kasę na działalność.

Co do jakości tekstów promowanych przez empik. Po przeczytaniu chociaż jednej z książek z kliniki języka nie ma szans, że się tknie coś papierowego z ich półek.

Redaktora Wróbla kojarzę z rozmowy przedwyborczej w tok FM, jak najpierw próbował zdyskredytować pana ...

Marecki
20 października 2018 22:55

@O różnicach pomiędzy gangsteryzmem a dobroczynnością (20 października 2018 10:36)

Witam wszystkich. To mój pierwszy komentarz tutaj, więc mam nadzieję, że niczego nie sknociłem.

Czytam SN od dłuższego czasu, zacząłem jednak od blogu szanownego gospodarza. Byłem wprost zachwycony i zaszokowany tymi treściami. Wszystkie pogadankipana Coryllusa są tak interesujące, że byłem zdziwiony brakiem jego obecności w szerszej publiczności. Z racji tego, że oglądałem wtedy jeszcze dlsporo tv wRealu24 to napisałem do nich maila z pytaniem, czy zaproszą pana Gabriela do studia. W komentarzach do filmów również zauważyłem takie prośby. To było rok temu. Po kilku tygodniach, po braku odzewu ponowiłem próbę. Również brak odzewu.

Dziś widzę swoją ignorancję, ale liczył w swojej naiwności że skoro zapraszają do studia pana Grzegorza Brauna jak i ...

Marecki
20 października 2018 22:12

Strona 1 na 1.